Mistrzowski SIERPIEŃ 2018

with Brak komentarzy

W ostatnim czasie sporo działo się w sekcji sportowej KJ Zbyszko Spróbujmy podsumować najważniejsze wydarzenia……

Polska Ekipa  na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy Kisber Aszar 2018 w FINALE uplasowała się na V miejscu
Bartek Złoty w Finale JUNIOR PONY wywalczył miejsce VI .
Mistrzostwa Świata w Powożeniu Zaprzęgami Jednokonnymi .. Polska reprezentacja w składzie Sebastian Bogacz ( KJ Zbyszko ) , Katarzyna Kuryś , Bartłomiej Kwiatek zdobyła brązowy medal
W aktualnym rankingu FEI TOP Driver Award .. Sebastian Bogacz w Zaprzęgach Parokonnych w TOP 10 – miejsce 6 , w Zaprzęgach Jednokonnych 15 miejsce
Maja Marchwicka na BALTICA TOUR w konkursie Grand Prix dla Dzieci – I miejsce
Polska Kadra Dzieci z Maja Marchwicka , wygrała Challenge CUP Nations FINAŁ Opglabbeek 2018
Igrzyska Azjatycki w Dżakarta , nasi zawodnicy Andrei Shalohin , Olga Sorokina z reprezentacją Kirgistan ukończyli na 12 miejscu

Powolutku zbliża się koniec sezonu… ale przed nami jeszcze trochę pracy .. obserwujcie.. będziemy się chwalić